TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eva Gažová
45:24

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eva Gažová

03.03.2019
Eva Gažová bola dlhé roky členkou Slovenského olympijského výboru. V súčasnosti sa snaží rozvíjať športové možnosti ľudí s mentálnym postihnutím. Je totiž národnou riaditeľkou Špeciálnych olympiád Slovensko, ktoré sú súčasťou Slovenska už dvasaťpäť rokov.   Porozprávala o tom, čo sú unifikované športy a ako fungujú, rovnako o tom, aký prístup majú naši špičkoví športovci k športovcom s mentálnym postihom. Šarkanovi taktiež prezradila, v ktorých športoch by naši športovci s mentálnym postihnutím mohli zabodovať na Svetovej letnej Špeciálnej olympiáde, ktorá sa tento rok bude konať v Abu Dhabi.   Talkshow so Šarkanom počúvate vždy v nedeľu od 10:00 do 12:00 vo Fun rádiu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.