"Nežiadúce reakcie po očkovaní sú úplne bežné – vakcína vyprovokuje organizmus, aby sa začal brániť, čím si vytvára protilátky",
33:55

"Nežiadúce reakcie po očkovaní sú úplne bežné – vakcína vyprovokuje organizmus, aby sa začal brániť, čím si vytvára protilátky",

07.03.2021

 

Lucia Pišková je lekárka. Niekoľko rokov pracovala vo Veľkej Británii na ARO. Momentálne pôsobí ako koordinátorka vakcinačného centra v Banskej Bystrici.

 

V rozhovore sa dozviete:

-ako vnímali pandémiu v Británii (2:14)

-ako sa Lucia dostala z ARO k práci vo vakcinačnom centre a ako vyzerá práca vo vakcinačnom centre (5:25)

-ako nastal chaos v očkovaní (8:05)

-ktorí ľudia majú väčšinou najťažší priebeh (12:40)

-ako prebieha vyšetrenie pred vakcináciou (17:27)

-aké reakcie a vedľajšie účinky môžeme očakávať po očkovaní (21:14)

-ako je možné, že vakcína bola vyvinutá tak rýchlo (23:56)

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.