TALKSHOW SO ŠARKANOM | Milan Sedliak
43:36

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Milan Sedliak

11.10.2020

Pri zisťovaní či máme zdravú váhu sa mnohokrát riadime tým, čo nám ukazujú tabuľky. Vypočítavame si BMI, ktorý môže byť často klamlivý. Ako porozprával docent Milan Sedliak Šarkanovi, dôležitejšie ako váha, je rozloženie tuku v ľudskom tele. Mať štíhle nohy a veľké brucho je horšie, ako mať nadváhu, tuk rozložený rovnomerne po celom tele a pritom žiť aktívne. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.