TALKSHOW SO ŠARKANOM | Gabriela Marcinková a Martin Mihalčín
38:13

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Gabriela Marcinková a Martin Mihalčín

28.06.2020

Manželia herečka Gabriela Marcinková a spevák Martin Mihalčín oči boli hosťami Nedeľnej talkshow. 

Gabriela sa mnoho rokov venovala atletike - behu cez prekážky. Neskôr zistila, že na tento šport nemá až také predispozície, preto šla umeleckým smerom.

Martin Mihalčín je spevákom skupiny Helenine oči. Tú z našich rádií síce až tak počuť nie je, no môžeme ich vídať na festivaloch a rôznych podujatiach. Odzačiatku to však bolo zámerom. Pesničky skúšali najprv na koncertoch, až potom ich dávali na album.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.