TALKSHOW SO ŠARKANOM | Paulína Fialková
39:49

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Paulína Fialková

26.05.2019

Paulína Fialková je slovenská športovkyňa, ktorá sa biatlonu venuje od ôsmich rokov. Reprezentovala Slovensko na Zimných olympijských hrách už dvakrát. Okre toho sa zúčastňuje aj Svetového pohára v biatlone. Len za uplynulú sezónu stála na stupienkoch víťazov až šesť krát.  

 

 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.