TALKSHOW SO ŠARKANOM | Romana Strapáková a Jana "Galaxia" Brisudová
36:14

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Romana Strapáková a Jana "Galaxia" Brisudová

22.11.2020

Nezisková organizácia Ľudia ľuďom pomáha ľuďom v hmotnej núdzi už dekádu. Ako porozprávala projektová manažérka Romana Strapáková za ten čas sa jej  vďaka darcom podarilo odovzdať už 12 a pol milióna eur. Momentálne spolupracuje so sochárkou Janou Galaxiou Brisudovou. Spoločne vytvorili projekt Ženy ženám, pre ktorý vytvorila a venovala limitovanú edíciu brošní. Za každou z desiatich brošní je príbeh jednej ženy, ktorá sa dostala do stavu núdze počas koronakrízy. 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.