TALKSHOW SO ŠARKANOM | Táňa Pauhovofá
37:55

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Táňa Pauhovofá

27.09.2020

Táňa Pauhofová je neodmysliteľnou súčasťou slovenskej filmovej aj divadelnej scény. Stvárnila Lídu Baarovú, hrala vo filme Horiaci ker o smrti Jána Palacha, no poznáme ju aj z oddychoviek ako sú Nežné vlny či Všetko alebo nič. Charizmatická ryšavka je ťažko prehliadnuteľná, no aj napriek tomu sa vždy považovala skôr za introvertku. Podľa vlastných slov nemá charakter herečky. 

 

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.