TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eva Kováčová, Gabriela Gáliková a Matej "Sajfa" Cifra
48:57

TALKSHOW SO ŠARKANOM | Eva Kováčová, Gabriela Gáliková a Matej "Sajfa" Cifra

07.04.2019

Eva Kováčová je výkonnou riaditeľkou Ligy proti rakovine už 17 rokov.  Spoločne s Gabrielou Gálikovou, ktorá trpela rakovinou prsníka, prišli do Nedeľnej talkshow porozprávať o pomoci onkologickým pacientom. Každoročne na Slovensku na rakovinu ochorie okolo 34 000 ľudí. Vek pacientov sa rok čo rok rapídne znižuje. Preto je potrebné šíriť povedomie o prevencii rakoviny.

Matej "Sajfa" Cifra je ambasádorom Dňa narcisov, ktorý oslávi tento rok svoje 23. výročie. Počas tohto dňa budeme môcť prispieť do krabičky ľubovoľným finančným príspevkom a na znak solidarity si pripnúť narcis. Ako sa sám Sajfa vyjadril, tento deň je pre neho vždy náročný, ale pocit zadosťučinenia v jeho závere je neopísateľný.

 

Talkshow so Šarkanom počúvate vždy v nedeľu od 10:00 do 12:00 vo Fun rádiu.

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.