"Jana Kirschner videla hviezdy nad Londýnom až počas pandémie", publicita Mário Gešvantner
18:17

"Jana Kirschner videla hviezdy nad Londýnom až počas pandémie", publicita Mário Gešvantner

22.02.2021

Mário Gešvantner je slovenský publicista. Začínal ako aktívny športový redaktor, je autorom knihy Zlatí chlapci z Göteborgu. Knihám sa venuje aj doteraz – je vášnivým čitateľom a pracuje vo vydavateľstve. V rámci svojej práce spolupracoval na knihe Celkom (ne)obyčajné veci izolovanej doby. Kniha zahŕňa príbehy z jarného lockdownu. V nich ukázal, ako pandémia ovplyvnila život 19 známych osobností ale aj obyčajných ľudí. V rozhovore sa dozviete:

-ako sa dostal k športovej publicistike (1:38) -ako sa dostal k práci agenta slovenských hudobných skupín (4:27) -ako ho zasiahla pandémia a prečo začal písať knihu (8:22) -ktoré príbehy z novej knihy ho zasiahli najviac (14:50)

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.