"Musíš byť inteligentný, keď chceš byť jedným z najlepších bojovníkov", tréner kickboxu a thajského boxu Tomáš Tadlánek
37:34

"Musíš byť inteligentný, keď chceš byť jedným z najlepších bojovníkov", tréner kickboxu a thajského boxu Tomáš Tadlánek

14.02.2021

Monika Chochlíková sa bojovým športom venuje od 6 rokov. Začínala s karate, teraz sa venuje thajskému boxu, kickboxu, ale aj MMA. Je päťnásobnou Majsterkou Európy v kickboxe a jedenkrát získala svetový titul. Tomáš Tadlánek sa venuje kickboxu a thajskému boxu. V rámci kickboxu má na konte európsky titul. Okrem toho, že je aktívnym športovom, je aj trénerom. Monika je jeho zverenkyňa.

 

V rozhovore sa dozviete:

-ako sa Monika a Tomáš dostali k bojovým športom (1:13) -prečo sa Tomáš rozhodol stať sa aj trénerom (6:06) -aký je rozdiel v správaní sa mužov a žien počas tréningov/zápasov (10:23) - čo je MMA a ako sa k tomu dostala Monika (15:48) -o tom, že väčšina zápasníkov nie sú v skutočnosti agresori, ale inteligentní ľudia (23:25) -čo je najväčším úspechom pre bojovníkov, ako sú Monika a Tomáš (30:35)

Podcast Talkshow so Šarkanom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.