TAK trošku VŠETKO

TAK trošku VŠETKO

Myšlienky, ktoré majú hlas. Môj hlas. A sú tak trošku (v)o všetkom...A inak, som Polly. Teší ma! :)

Podcast TAK trošku VŠETKO je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (11 epizód)

06:39
  
08.05.2022

11. Čo sa dialo UPDATE

Posledný (skoro) mesiac bolo ticho. Teda, celkovo nie, ale to podcastové ticho z mojej strany áno. Nevadí. Som tu, mám nejaké novinky a aj čo povedať. Dnes tak do pohody. Enjoy. . :)
14:59
  
12.04.2022

10. Život v inom jazyku

Keď už tak trošku všetko, tak doslova. V tejto časti hovorím o jazykoch, o tom ako ma ovplyvňujú a taktiež aj o tom, ako sa niekedy neviem vyjadrovať. xx 
03:26
  
26.03.2022

9. Malý princ a Malá princezná- IDENTITA

Keď som našla tento starý sloh vedela som, že mu chcem dať hlas. Táto časť je teda krátka a obstraktná. No napriek tomu má pre mňa čaro a hĺbku. Myšlienky, roky napísané, no dnes majú hlas. Enjoy. :)
06:02
  
19.03.2022

8. Urob si kávu a poď

Dnes som mala ísť na kávu s kamoškami a nakoniec sme nikam nešli. Tak si vravím, že poďme spolu MY... Ako sa máš? "Mám sa dobre." 
13:05
  
13.03.2022

7. Dnes o včerajšku

Veľa myšlienok v jednom podcaste. Aj s hlavou a pätou, ale tak trošku aj bez toho. Presne tak, ako to v tej našej hlave chodí. Keď to tak zhrniem, dnes je to tak trošku (o) všetko(m).  :)
04:53
  
08.03.2022

6. Žena je...

Ďakujem, milé ženy, za vaše pohľady. ,,Je tvor stvorený, aby tvoril. Aby tvoril svoj život a dotváral iné. Aby tvoril iné životy, sám v sebe. Žena tvorí život, žena miluje. A miluje celým svojím srdcom. Ruka v ruke s emóciami, niekedy ako sopka a niekedy ako pokojná hladina mora a potom zas ako more...
06:39
  
19.02.2022

5. Poď sa so mnou prejsť po Taliansku

Keď obrátiš obyčajný nákup na čas pre seba. Niekto by možno povedal, že bol v obchode, v zelovoci a v pekárni a ja, ako správna "short story long" mám z toho celú časť podcastu. Tak sa poďte prejsť so mnou...
13:32
  
12.02.2022

4. Produktivita *tak trošku fakty*

O produktivite v rýchlosti. Dôležitosť konzistencie, význam step by step, motivácia ako bishh a disciplína v roli celoživotnej kamošky. O tomto je tento diel. Počúvaj, zapisuj...
04:42
  
19.01.2022

Znie to ako rozprávka

Nie o bežných rozprávkach, ale o tých mojich. A k tomu asi ani netreba písať viac.
04:27
  
17.01.2022

Novoročné ciele v polovici januára

Čas, kedy si ich veľa z nás dáva. Alebo, už dalo... dva týždne dozadu. Ale nevadí, nikdy nie je neskoro. A to nemyslím na ciele, ale na zámer. A takto to skrátka vyzerá, keď moje myšlienky naberú hlas. 
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.