Zabudnuté kraťasy a zapáchajúce tofu. Navštív s nami Penang (Svetobežníci)
06:21

Zabudnuté kraťasy a zapáchajúce tofu. Navštív s nami Penang (Svetobežníci)

23.01.2019
Najlepšie rozhodnutia sú tie spontánne. Platí to aj na cestách. Niekto v Malajzii nám raz ospevoval Penang (miesto známe hlavne kvôli street art kresbám po celom meste), že tam musíme ísť ak milujeme ochutnávať miestne špeciality... Bez zaváhania sme mali kúpené lístky na autobus a zbalené. Výlet za dobrým jedlom, dva dni pred odletom do Taiwanu, sa tak začal... https://www.expres.sk/170690/zabudnute-kratasy-a-zapachajuce-tofu-navstiv-s-nami-ospevovany-penang/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.