Výlet do rozprávky alebo festival plný želaní! (Svetobežníci)
03:27

Výlet do rozprávky alebo festival plný želaní! (Svetobežníci)

05.12.2018
Každý s jedným batohom a bez plánu cesty, hľadáme najlacnejšíe možné prestupy, ubytovania  a stretávame desiatky nových ľudí každý deň :) Takto nejako vyzerá naša už asi mesačná "rutina" a zatiaľ by sme nemenili! Vďaka tomuto neplánovaniu nás naše svetobežnícke kroky dostali  do mesta Chiang Mai. Tu sa raz ročne koncom novembra koná festival svetiel. Farebné ulice vyzdobené lampiónmi strieda noc, kedy k nebu stúpa asi milión lampiónov a všetko to osvetľuje obrovský mesiac v splne -  no jednoducho vyzerá to ako v rozprávke Na vlásku... https://www.expres.sk/165518/vylet-do-rozpravky-alebo-festival-plny-zelani/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.