...keď jeden Nový rok nestačí! (Svetobežníci)
05:05

...keď jeden Nový rok nestačí! (Svetobežníci)

13.02.2019
Tento rok je výnimočný. Asi nikdy sme si nemysleli, že oslavu Nového roka zažije dvakrát v jednom roku. No, stalo sa. A čo viac, príchod roku Prasaťa sme prežili s domácimi a pekne tradične. https://www.expres.sk/172887/ked-jeden-novy-rok-nestaci-rok-prasata-privitali-svetobeznici-s-domacimi/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.