Nevinné pozvanie učiteľky angličtiny sa zvrtlo do nečakaného dobrodružstva (Svetobežníci)
07:26

Nevinné pozvanie učiteľky angličtiny sa zvrtlo do nečakaného dobrodružstva (Svetobežníci)

28.12.2018
Keď sme išli do Vietnamu asi sa nám ani nesnívalo, že v ňom zažijeme toľko. Vlastne, tie najsilnejšie spomienky a naj príbehy sa stali za jeden deň a začalo to nevinným pozvaním pani učiteľky angličtiny do jej triedy. Plán bol jasný, pozdraviť deti, troška s nimi "pospeakovať" a ísť, lenže, celé sa to zvrtlo... Celý článok: https://www.expres.sk/168004/nevinne-pozvanie-ucitelky-anglictiny-sa-zvrtlo-do-necakaneho-dobrodruzstva/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.