My, Ayutthaya a Bon Jovi. Dokonalé mestečko s pravou atmosférou Thajska (Svetobežníci)
04:23

My, Ayutthaya a Bon Jovi. Dokonalé mestečko s pravou atmosférou Thajska (Svetobežníci)

29.11.2018
https://www.expres.sk/164800/my-ayutthaya-a-boj-jovi-dokonale-mestecko-s-pravou-atmosferou-thajska/ „V živote si nemôžeš všetko naplánovať… niekedy len stačí počúvať svoj vnútorný hlas“ Miška a Dany. Dvaja mladí ľudia, ktorí zo dňa na deň opustili svoj starý život, dali výpoveď v práci a vybrali sa do sveta. Bez plánu, bez veľkých peňazí, ale s odvahou a túžbou po dobrodružstve. Chcú zažiť veci, ktoré nie sú v cestovateľských príručkách. Zaži ich s nimi na Exprese každú nedeľu po 14-tej s Michaelou Mäsiarovou. Podcast, fotky a všetky aktuálne info o Miške a Danym nájdeš vždy na webe v tejto rubrike. https://www.expres.sk/relacie/expres-vikend/svetobeznici-miska-a-dany-na-ceste-okolo-sveta/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.