Bangkok ako prvá zastávka (Svetobežníci)
03:07

Bangkok ako prvá zastávka (Svetobežníci)

12.11.2018
Najväčšie a hlavné mesto Thajska sme sa rozhodli preskúmať aj my. Naša prvá zastávka na ceste okolo sveta očarilo svojou kultivovanosťou, vynaliezavosťou a kontrastami. Pozri si fotky: https://www.expres.sk/162726/bangkok-ako-prva-zastavka-na-ceste-okolo-sveta/ Relácia: https://www.expres.sk/relacie/expres-vikend/svetobeznici-miska-a-dany-na-ceste-okolo-sveta/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.