Sever Vietnamu, tam kde sme mrzli a zdolali cestu šťastia v Ha Giang (Svetobežníci)
06:15

Sever Vietnamu, tam kde sme mrzli a zdolali cestu šťastia v Ha Giang (Svetobežníci)

20.12.2018
Odkedy sme tu vystúpili z autobusu nám v hlave znela upravená verzia hitu - Severní vítr je krutý, naša verzia znela  Severný Vietnam je studený. Po šialenej jazde autobusom sme sa dostali do mestečka Ha Giang, ktoré je vstupnou bránou pre loop - okruh, ktorý ide severom Vietnamu až k hraniciam s Čínou (Ha Giang, Dong Van, Meo Vac and Bao Lac). Domáci mu hovoria cesta šťastia a čo by sme to boli za Svetobežníci, keby sme sa aj napriek nepriazni počasia nevydali dobrodružstvu naproti :) https://www.expres.sk/167308/sever-vietnamu-tam-kde-sme-mrzli-a-zdolali-cestu-stastia/

Podcast Svetobežníci - Miška a Dany na ceste okolo sveta je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.