Organizátori behov - Zhodnotenie roku 2019 a plány na rok 2020
01:10:59

Organizátori behov - Zhodnotenie roku 2019 a plány na rok 2020

13.01.2020
Táto epizóda je trochu netradičná. Oslovili sme totiž viacero hostí a tých sme vyspovedali prostredníctvom telefonického spojenia. Vyspovedali sme pre Vás ôsmich organizátorov behov na Slovensku. Priestor sme dali organizátorom najväčších cestných behov a neobišli sme samozrejme ani ultratrailovú scénu. Organizátorom sme položili dve otázky. Pýtali sme sa na zhodnotenie roka 2019 a v druhej otázke na novinky, ktoré chystajú pre bežcov v roku 2020. Za cestné behy sme sa otázky spýtali organizátorov Bratislavského maratónu, Maratónu mieru v Košiciach, Banskobystrického maratónu a Rajeckého maratónu. Samozrejme, každý z nich organizuje aj ďalšie podujatia a tie vo svojich odpovediach nezabudli spomenúť. Zo sveta ultratrailu sme oslovili Ľubku Fenclovú a Rada Haracha zo Slovak Ultra Trail, Martina Urbaníka za Stefanik Trail, Slava Gleska s jeho ponukou a Bela Spišáka za Východniarsku stovku. Veríme, že sa organizátorom všetko v roku 2020 vydarí, aby ste vy bežci našli na ich podujatiach čo hľadáte a popasovali sa so svojimi výzvami.

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.