Volanie diaľok - Verejný podcast s tvorcom a hrdinami filmu
53:55

Volanie diaľok - Verejný podcast s tvorcom a hrdinami filmu

13.06.2019
  Volanie diaľok je film od Adama Lisého. Mapuje pokus trojice kamarátov, ktorí sa rozhodli zdolať legendárnu turistickú trasu - Cestu hrdinov SNP. Ale nie len tak, povedali si, že to skúsia urobiť za 7 až 9 dní. Nezabudnite, že hovoríme o dĺžke cez 750 kilometrov a prevýšení cez 30 000 metrov. Na trasu sa vydali v zložení Patrik Hrotek, Miki Kéri a Ivan Mudroň. Patrik odstúpil ako prvý, pre vážne žalúdočné problémy. Zranenie neskôr vyradilo Mikiho. Ivan, aj s podporou svojich kamarátov trasu dokončil v limite 9 dní. My sme si v rámci Stefanik Festu 6. júna 2019 film pozreli a po premietaní sme sa porozprávali s Adamom, Paťom, Mikim a Julkou. Julka bola členkou tímu ako dobrovoľníčka. Ivan, žiaľ, na poslednú chvíľu svoju účasť na rozhovore musel zrušiť kvôli pracovným povinnostiam. Čo to teda znamená natočiť takýto film, prebehnúť v krátkom čase takú enormnú vzdialenosť a v neposlednom rade, ako podporiť takýto tím? O tom sa dozviete v našom podcaste.

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.