Marian Priadka - Cesta divokého punkera k ultra trailu
01:18:49

Marian Priadka - Cesta divokého punkera k ultra trailu

29.07.2020
Marian Priadka je na ultra scéne pomerne krátko. No i napriek tomu za pár rokov tento mimoriadny talent ukázal, čo sa v ňom skrýva a zvykli sme si u neho na skvelé časy a výsledky na pretekoch doma i v zahraničí. Rodák z Budče dnes žije svoj skromný príbeh v dedinke pri Trnave a s partiou Trail Runners Trnava brázdia lesy Malých Karpát. Jeho príbeh nebol vždy len o športe. Marian Priadka si odžil aj extrémnejšie obdobia, aspoň tak by ich mohol hodnotiť člen "bežnej" spoločnosti. Mimo "normálu" sa túlal po Čechách ako squatter, ani jeho životospráva nebola tá najzodpovednejšia. V tejto epizóde podcastu sa dozviete o tom, ako Majo vymenil jeden extrém a iný. Život na ulici za ultra trail. V rozhovore vďaka Majovej skromnej povahe nenájdete senzáciu na titulku do bulváru. Je to životný príbeh smerujúci zo šikmej plochy ku športu, vegánstvu, yoge, láske a úcte k prírode a k tomu ako bonus je pretkaný krásnymi športovými úspechmi. Ak tiež náhodou blúdite tmou, aj tento príbeh môže byť pre vás inšpiráciou ku hľadaniu svetielka. Trailer ku filmu - Cesta na vrchol

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.