Marian Kamendy - Tréning v zimnom a jarnom období
01:09:37

Marian Kamendy - Tréning v zimnom a jarnom období

12.03.2019
Marian Kamendy opäť zavítal ku nám na podcastový pokec do HubHubu. Mnoho z Vás si po jeho prvej návšteve pýtalo väčší detail jeho tréningového procesu. Tak sme ho pre Vás s radosťou nahrali! V podcaste sme sa zamerali na zimnú a jarnú časť prípravy. Začali sme teda tam, kde sme sa naposledy s Marianom rozlúčili, pri Ultra Punku, záverečnom ultra trail podujatí slovenskej scény. Rozdiskutovali sme oddychovú fázu po tomto behu, nábeh do novej sezóny, vystavanie bežeckého programu podujatí pre rok 2019 a prispôsobenie tréningu definovaným cieľom. Dostali sme sa i ku doplnkovým zimný športom a ich benefitom. Viackrát sme sa v našich podcastoch zamýšľali aj nad témou, či využiť trénera, alebo nie a prečo. Marian Kamendy trénera má a doporučuje využiť jeho služby. Napríklad jeho trénerom je elitný bežec Hayden Hawks a to snáď je zárukou, že to, čo Marian prezentuje, má svoj význam a váhu. Nech sa páči, započúvajte sa a veríme, že nájdete svoju porciu motivácie a inšpirácie do tréningu.

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.