Jozef Pukalovič - Od kariéry futbalistu až po organizáciu bratislavského maratónu
01:53:32

Jozef Pukalovič - Od kariéry futbalistu až po organizáciu bratislavského maratónu

11.06.2018
Jozef Pukalovič, to je osoba neodmysliteľne spätá s organizáciou maratónu v Bratislave. A my sme sa s ním do hĺbky porozprávali, ako sa k tomu vlastne dostal. Ako sám hovorí, v zásade náhodou. Cez práve začínajúcu právnickú prax a klienta z Rakúska, ktorý s ambíciou organizovať maratón v Bratislave maratón prišiel. A nakoniec ambícia ostala na pleciach Pukalovičovcov. V podcaste sa okrem iného dozviete, aké boli športové začiatky Jozefa a ako sa formovala jeho futbalová kariéra. Prečo podľa neho bol lepším futbalistom v dorasteneckom veku a ako sa dostal ku štúdiu práva. A tu sa zrazu zjavila náhodná odbočka ku organizácii maratónu, ktorého príbeh v jeho réžii pokračuje. V roku 2018 sa uskutočnil už jeho 13. ročník! Nakoniec neostalo z pohľadu organizácie športových podujatí len pri maratóne, a ponuka pre športuchtivú verejnosť sa v čase zaujímavým spôsobom rozrástla. Informácie o podujatiach nájdete na webe: BeCool Sport S Jozefom sme sa dostali aj ku témam fair play, podvádzaniu v športe, významu dobrovoľníkov pre organizáciu športových podujatí, seniorom, športovej zdatnosti detí a rozvoja mládeže. Prajeme Vám príjemné počúvanie!

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.