Termínovka Štartovacej čiary a Stefanik Fest
34:02

Termínovka Štartovacej čiary a Stefanik Fest

24.04.2019
Táto epizóda nášho podcastu je trochu iná, opäť trochu osvetová. Vytvorili sme úplne novú Termínovku na našom webe a chceme Vám ju predstaviť. Prečo vznikla, ako funguje, aké sú naše ambície a ciele. Vybrali sme pre Vás do podcastu niekoľko podujatí, ktoré nás zaujali a kam by ste sa mohli vybrať ísť si zabehať. Prvé podujatie je Stefanik Fest, kde si síce nezabeháte, ale zažijete úplne iný zážitok. Je to festival, na ktorom sa podieľame aj my, spoločne s Martinom Urbaníkom máme ambíciu vytvoriť festival pre bežcov všetkých povrchov i dĺžok, milovníkov prírody i ostatnú verejnosť. Na festivale 6. júna 2019 od 17:00 v stane na námestí pri Eurovea premietneme 4 bežecké filmy, pokrstíme novú knihu o bežcoch "Beh Ťa zmení" od Angeliky Kutišovej. Čaká na Vás interaktívny briefing trate Stefanik Trail, aký ste ešte nezažili. S chalanmi z projektu Volanie diaľok (film o prebehnutí trasy Hrdinov SNP) si po premietnutí filmu urobíme verejné nahrávanie podcastu. Na pódium prídu o svoje ceste ku trailovému behu povedať i dievčatá zo SHEruns. Na záver Vás čaká premiéra filmu Pali značkár od Vila Bendíka. Aby sme však Stefanik Fest mohli zorganizovať, prosíme Vás o Vašu podporu. Na platforme StartLab prebieha výzva, do ktorej sa môžete zapojiť a podporiť tento projekt. Vyberte si ako odmenu jeden z darčekov, ktorý Vám pripomenie Váš príspevok na štartujúci festival. Vopred ďakujeme za Vašu podporu! Otvorí nám priestor pre jeho realizáciu a inšpiráciu do ďalších ročníkov. Okrem Stefanik Festu sa dozviete o niekoľkých ďalších podujatiach, možno Vás na nejaké namotivujeme, veď uvidíte sami. Ak si popri počúvaní preklikáte našu termínovku, zistíte, že sú podujatia o ktorých viete a nie sú na našom webe. To môže mať dva dôvody. Prvým je to, ze sme to nestihli a dorobíme. Druhým je, že sme podujatie jednoducho nenašli. V oboch prípadoch nám kľudne info pošlite. Pomôžete nám urobiť termínovku kvalitnejšou. Toľko nateraz, o pár dní pokračujeme s podcastami a dočkáte sa silných hostí, to sľubujeme. Nateraz ostávame s odkazom, príďte na Stefanik Fest a vidíme sa tam!

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.