Majo Srník - Slovenská ultrastopa v Skalistých horách
01:37:20

Majo Srník - Slovenská ultrastopa v Skalistých horách

05.06.2020
Aj v tejto epizóde sme podcastovali na diaľku cez Atlantický oceán. Z kanadského Calgary s nami debatoval Majo Srník a bola to diskusia vskutku výživná. Majo má skúseností a zážitkov na rozdávanie, hovoria za neho skvelé výkony a to nielen bežecké, pri tom všetkom si neochvejne stojí za svojimi názormi. V tejto epizóde sa dozviete o počiatkoch Majovej bežeckej kariéry, o jeho pohľade na DNF, teda nedokončenie pretekov, dotkneme sa i citlivej témy barefoot či karbon výstuže v "kozmických" teniskách. Významný priestor je vyhradený pohľadu na najzaujímavejšie preteky, ktoré Majo absolvoval, akým výzvam čelil a ako sa s nimi vysporiadal. Každopádne, veľmi zaujímavú ultra kariéru narušilo zranenie, zlomenina členka, ktoré si však Majo neprivodil pri športe, ako by sa pri jeho extrémnych výkonoch mohlo zdať. Prišlo medzi dvomi účasťami na UTMB, ktoré sme si porovnali. Apropo, UTMB v roku 2018 bolo posledným podujatím, kde sa Majo predstavil. Zranenie ovplyvnilo jeho ďalšie športovanie, presedlal na skialp, bicykel ale chuť pobehnúť určite neustúpila. Tento rozhovor naozaj srší pozitívnou energiou, triezvym pohľadom na svet, extrémom a skvelými zážitkami. Veríme, že si ho užijete rovnako ako my pri jeho nahrávaní. Instagram - Majo Srník Facebook - Majo Srník

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.