Slavomír Glesk - Keď kilometre sú životným štýlom
01:19:12

Slavomír Glesk - Keď kilometre sú životným štýlom

13.12.2018
Slavomír Glesk je podľa nás renesančný človek. Na nahrávanie podcastu do HubHub coworku prišiel, ako ináč, pešo. A nahrávanie mohlo začať. Možno v inom štýle, ako zvyčajne Slava poznajú ľudia z neformálnej komunikácie či z webu, ale obsahom je to stále Slavo. V rozhovore sa dozviete, ako začal s behom a ako sa dostal ku organizácii prvého podujatia, ktoré organizuje dodnes. Lazová stovka, na Slavov štýl: "No, videl som na mape okolo Vrbového nejaké značky, tak som si tam nakreslil stovku." A táto stovka bude v roku 2019 Tucstovková (pozor, to nie je preklep), to je podľa Slavoho kódu 12. ročník. A Slavov kódex Lazovkového slangu je o mnoho širší. Samozrejme, dostali sme sa aj ku Malokarpatskej vertikále a "rozoberačke" 100 míľ krajom Malých Karpát. Svojský bežecký tréning, kamene do ruksaku ako záťaž na dunajskej hrádzi, prechod Slovenska po jeho vlastnej trase vrátane výstupu na Gerlach, to sú len niektoré z výrazných čŕt jeho neortodoxného prístupu. Ale za tým všetkým sa ukrýva to najpodstatnejšie, že to je pre Slava jeho štýl života, jeho neoddeliteľná súčasť. Nie je cieľom, aby ste sa v jeho príbehu našli na 100 percent, ale ako zdroj inšpirácie je skvelým príkladom toho, že najväčšou prekážkou sme si väčšinou my sami. Odkazy na Slavove projekty: Lazová stovka Malokarpatská vertikála 100 míľ krajom Malých Karpát

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.