Júlia Batmendijnová - Príbeh za ženským FKT na Ceste hrdinov SNP
01:27:33

Júlia Batmendijnová - Príbeh za ženským FKT na Ceste hrdinov SNP

24.09.2019
Po lete sme opäť tu aj s ďalším podcastom. Na paškál sme si zobrali ultra trailovú motorovú myš. Júlia Batmendijnová sa už nejaký ten rôčik pohybuje na ultra scéne. Behá, podporuje bežcov a sama organizuje ultra trailové podujatie Severný živloplaz. S Julkou sme sa naposledy stretli na Stefanik feste, kde sme ju spolu s chalanmi z projektu Volanie diaľok vyspovedali vo verejnom podcaste. Vtedy v úlohe logistickej podpory trojice bežcov na trase Cesty hrdinov SNP. V tomto podcaste už Julka môže rozprávať o tom, že zaknihovala zatiaľ najrýchlejší zdokumentovaný ženský čas (FKT) práve na trase Cesty hrdinov SNP. Ako, prečo a čo ďalej, aj toto nájdete v podcaste. Aj s malým veľkým prekvapením na záver! Na trase Cesty hrdinov SNP podporili Julku partneri: SunBell - poskytol tracker na celý prechod a SANSPORT - podpora bežeckého vybavenia. Ak Vás zaujali úryvky z blogu, viac nájdete na http://dennikdialkoplazky.blogspot.com/.

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.