Martin Horniak - Silový tréning pre bežcov
01:37:49

Martin Horniak - Silový tréning pre bežcov

21.01.2019
Martin Horniak Náš prvý hosť v roku 2019, Martin Horniak, je športovec telom i duchom. Má za sebou mnoho projektov, zakladal internetový fitness magazín Biomag, organizoval prestížne crossfitové preteky Central Europe Throwdown, spoluzakladal Bodyworld, prvý internetový obchod s výživovými doplnkami pre športovcov. S Martinom sme prešli jeho športovú cestu, ktorá sa odvíjala od bojových športov, cez fitness až k behu, v ktorom našiel Martin spôsob uplatnenia hybridného tréningu. Teda spojenia silového tréningu a behu. Práve silový tréning je zložkou tréningu, ktorú mnohí bežci prehliadajú, nedoceňujú alebo sa jej i cielene úplne vyhýbajú. Aký je rozdiel medzi silovým športom a behom, či ultra behom? Čo si tieto športové disciplíny na opačnej strane "barikády" môžu navzájom odovzdať? Ktoré partie by mal bežec posilňovať a akým spôsobom? O tomto a mnohom inom sme sa s Martinom porozprávali a veríme, že si opäť rozšírite svoje vedomosti, ktoré Vás posunú vpred. Martin spojil svoje sily s ďalším Martinom - Urbaníkom (podcast s Martinom Urbaníkom nájdete TU), a pripravujú 40 bežcov na ich ceste zdolať 144 kilometrov dlhý Štefánik trail v programe Zaži Ultra. Nech sa páči, Martin Horniak a naše rozprávanie o silovom tréningu pre bežcov. www.ftr.sk - Hybridný tréning www.bodyworld.sk - Internetový obchod s výživovými doplnkami pre športovcov Martin Horniak - Instagram Martin Horniak - Facebook Complete Human Performance - Alex Viada

Podcast Štartovacia čiara je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.