Bude na Vianoce sneh? Túto otázku nám zodpovedal klimatológ zo SHMU Pavol Faško.

21.12.2018

Klimatické extrémy, otepľovanie sa, vyššie teploty v zime. Aj s týmito klimatickými zmenami sa stretávame čoraz viac. V našom najnovšom podcaste sa naša Sandra rozprávala s odborníkom práve na túto tému. Pán Pavol Faško zo SHMU nám vysvetlil, prečo sa takéto klimatické zmeny dejú a čo sa s tým dá robiť.Vysvetlil nám, prečo sú tieto zmeny podmienené činnosťou človeka a tiež upozorňuje, že je tento problém akútny vo výsledkoch, ktoré majú klimatológovia k dispozícii.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK