Gabo Žifčák: Je tu silná Lasica - Satinskovská tradícia, dnes je ale ten humor niekde úplne inde

28.08.2019

Do nášho podcastu prijal pozvanie stand up komik a moderátor Gabriel Gabo Živfčák. Prezradil svoju strastiplnú cestu vzdelaním, ktorá vyústila do sveta šoubiznisu. Gabo svoju humornú stránku nezaprel a prezradil, čo sa naučil na VŠMU. Rozprávali sme sa však aj o peniazoch, ktoré si ako stand up komik zarobí a povedal aj ktoré akcie sú najlepšie zaplatené. Ako si svoje anekdoty vmýšľa? Priamo v štúdiu si štipľavo  zažartoval aj o portáli StartitUP :D. Pozreli sme sa aj na jeho nový podcastový projekt Lužifčák , ako ho financuje a či sa mu to vôbec oplatí. S úsmevom a poriadne dynamicky u nás v štúdiu o sebe rozprával Gabo Žifčák. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK