[Diskusný Klub] Attila Végh: Vémola by si v UFC ani nepípol a dobre to vie
26:52

[Diskusný Klub] Attila Végh: Vémola by si v UFC ani nepípol a dobre to vie

16.01.2021

Hosťom podcastu je najznámejší slovenský fighter, bojovník a majster Bellatoru Attila Végh. Moderátora Šimona preskúšal, či si rozhovor s ním vôbec zaslúži a musíme povedať, že tréning s Attilom je poriadna nakladačka.  Čo by sa muselo stať, aby Attila opäť vstúpil  do klietky s Vémolom? Podľa neho mu teraz chýba jedna zásadná vec, bez ktorej to nepôjde. O opasok Oktagonu mu nejde, naviac si cení práve ten z Bellatoru z roku 2013. Je mu jedno koľko opaskov bude mať Vémola, ale vyprovokovať sa nenechá ani od neho ani od ľudí. Popri rodine to už vidí len ako business príležitosť.  Prečo si chce v roku 2021 vyskúšať boxerský zápas a čo si myslí, ako by sa darilo Karlosovi Vémolovi v UFC. Aký ľudia chodia k Attilovi do Gymu a akú vlastnosť by mal mať úspešný MMA bojovník? Ako sa dá pripraviť na škrtenie, na kopance a údery do hlavy? To všetko a oveľa viac sa dozvieš v špeciálnom Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.