Slovenský pilot: Komerčné lietadlá môže pilotovať aj slepý človek
01:06:43

Slovenský pilot: Komerčné lietadlá môže pilotovať aj slepý človek

24.09.2020

Tomáš Rozár pilotuje helikoptéry a súkromné lietadlá a v tomto podcaste prezradí, ako vyzerá jeho deň a kde všade lieta. Na Manhattan v New Yorku chodí takmer len helikoptérou. Napriek jeho pilotským zručnostiam vraví, že sa stále bojí turbulencií. Viezol také hviezdy ako Will Smith, Lady Gaga, Justin Bieber či exprezidenta USA Billa Clintona.  Koľko si vypýta za jeden deň ti možno vyrazí dych. Prešiel si inšpiratívnym životom, emigroval do USA, bol v armáde a pracoval ako policajt v New Yorku. Vychutnaj si reláciu ZmUPované s človekom, ktorý prelietal svet krížom krážom.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.