[Diskusný Klub] Michal Truban: Najviac Pellegrinimu a Ficovi pomáha Matovič
32:23

[Diskusný Klub] Michal Truban: Najviac Pellegrinimu a Ficovi pomáha Matovič

16.03.2021

Hosťom rozhovoru je slovenský politik a podnikateľ Michal Truban. Podpredseda politického hnutia Progesívne Slovensko hovorí o súčasnej situácii vo vláde a o tom, aký efekt má súčasná vládna kríza na ostatné strany. Podľa Trubana najviac z jednania premiéra Igora Matoviča ťaží Pellegriniho Hlas-SD a Ficov Smer-SD. Bývalý spolumajiteľ Websupportu hovorí o Matovičovej psychike, na ktorej to všetko, podľa neho, stojí a padá.  Čo považuje za najväčšiu chybu počas vedenia hnutia PS? Truban priznáva, že išlo o nespojenie so stranou Za ľudí. Dodáva, že ak by sa PS a Za ľudí spojili, nemusel sa tam dostať ani Matovič ani SaS. Čo hovorí na kauzy, ktoré riešia Kollár či súčasný premiér? Ako sa podľa neho situácia vyvinie? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.