Spoluzaložila miliónový biznis a na dovolenke spáva v aute. Toto od Slovinska nečakala

06.08.2020

Andrea Zahurancová je spoluzakladateľkou online shopu s očnou optikou Eyerim. Pred vyhorením sa chráni častým cestovaním, čo podporuje aj firemná politika. Jej posledným cestovateľským zážitkom je Slovinsko. Brali do úvahy krízové obdobie s koronou a tak sa vybrali na odľahlé lokality v horách, kde absolvovali túry a aj nebezpečne vyzerajúci kaňoning. Obľúbenú turistitickú atrakciu Slovinska, jazero Bled, našli celkom opustené. Na hotely sa vykašlali a spali v prerobenej dodávke. Najradšej dovolenkuje vo dvojici a na niektoré miesta by sa bez chlapského doprovodu neodvážila ísť.  Kvôli korone zmenila 95 % plánov na tento rok, no aj tak už má premyslené, kam sa vydá najbližšie.  Na instagrame má takmer 70 - tisíc followerov no aj tak odmieta spolupráce za veľa peňazí. Aký mala na to dôvod? Influencer marketing je podľa nej výborný nástroj na komunikáciu, no dnes jej každý deň chodí aj 5 emailov so záujmom o spoluprácu. Sú však totálne odfláknuté a vyzerajú neprofesonálne. Viac sa dozvieš v podcaste ZmUPované. Enjoy!

Tento podcast vznikol v spolupráci s Mazagrande

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK