Prví programátori boli ženy. Majú na to jeden dôležitý predpoklad.

27.06.2019

V najnovšom podcaste sme v štúdiu privítali doktora Petra Pišteka, prodekana pre bakalárske štúdium Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity. Rozprávali sme sa o rastúcom trende uchádzačov o štúdium na FIIT-ke a aj o zvýšenom záujme žien o tento odbor. Do akých projektov sa študenti zapájajú a ktoré z nich sa podarilo speňažiť? Ako pomáha súkromný sektor štúdentom a čo na Slovensku vysokému školstvu chýba? To a ešte viac z oblasti IT sa dozvieš v tomto rozhovore.  Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK