Strik 6: Piskot počas hymny. Slovenskí fanúšikovia ešte nedospeli

15.05.2019

Opäť sme pre teba pripravili nový diel relácie Strik a vybrali to najčerstvejšie zo sveta informácií. Nemohli sme opomenúť fantastickú hru našej hokejovej reprezentácie. Vďaka prívalu turistov a cenám hodným majstrovstiev sveta dostáva slovenská ekonomika vítanú finančnú injekciu. 

Navštívili sme aj pláž na ktorej stál sám Leonardo DiCaprio, ale tak skoro sa tam nepozriete. Sme veľmi radi, že máme na Slovensku ľudí, ktorí zhmotňujú svoje nápady a tvoria tak nové veci. 

Vybrali sme pre teba 2, ktorú sú aj prospešné a aj potešia nejeden jazyk. Ponúkneme aj prehľad aktuálnych rozhovorov z dielne StartitUP a ako bonus máme pre vás tipy na program na najbližšie 2 týždne. Príjemne počúvanie

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK