Aktivista Jakub Goda: Ľudí zabíja vírus, ktorému neveria
44:31

Aktivista Jakub Goda: Ľudí zabíja vírus, ktorému neveria

28.10.2020

Vypočuj si rozhovor s Jakubom Godom, aktivistom a blogerom, ktorý sa venuje boju proti dezinformáciám a je držiteľom Novinárskej ceny Nadácie otvorenej spoločnosti. Dezinformácie sa v dnešnej dobe šíria predovšetkým online. Jakub vraví, že jediné tlačidlo zmenilo podobu internetu. Ako sa dá proti dezinformáciám bojovať a čo si Jakub myslí o tvrdom lockdowne sa dozvie v Startitup Diskusnom Klube so Šimonom Žďárským.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.