Špekuláciami príde o svoje peniaze až 70 % investorov. Na akciách sa zarába inak
49:09

Špekuláciami príde o svoje peniaze až 70 % investorov. Na akciách sa zarába inak

27.11.2020

Hosťom Podcastu s Romčom je Adam Hulin investičný lektor z Brokeria. Hovorili sme o nástrahách investičného trhu. Akcie stratili po prepuknutí korony až 40 percent hodnoty. Dobré správy však sú, že sa trh stabilizoval a opäť dosahuje maximá. Prečo nie je dobré obchodovať s akciami a v čom je to diametrálne odlišné od investovania? Ako zvládať stres z toho, či náhodou neprerobíš investované peniaze? Adam má na to jednoduchú odpoveď a pomôže ti sa zorientovať vo svete ETF fondov, indexov, akcií a volatility. Viac sa dozvieš v zaujímavom rozhovor s Adamom Hulinom. Moderuje Roman Naništa, želáme príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Brokeria

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.