[ZmUPované] Známa modelka zažila protesty v Bielorusku. Domáci jej vraveli šokujúce veci
44:12

[ZmUPované] Známa modelka zažila protesty v Bielorusku. Domáci jej vraveli šokujúce veci

24.12.2020

Hosťom travel podcastu ZmUPované je modelka a moderátorka Simona Leskovká. Za posledný rok 3 krát vycestovala do Bieloruska a bola tam aj počas protestov po zvolení prezidenta Lukašenka. Aká je tam situácia s Koronou? Simona vraví, že je to tam relatívne voľnejšie, no všeobecne sa o pandémii nehovorí. Podľa slov domácich je situácia komplikovanejšia a ani lekári vraj nemajú dovolené podávať o korone oficiálne šatistiky a informácie.  Čo je podľa Simony na hlavnom meste Bieloruska najkrajšie a čo ju doslova prekvapilo? Hovorili sme aj o jej pohľade na Covid a prečo je podľa nej normálne, že dodržiava protipandemické opatrenia? To všetko a ešte viac sa dozvieš v tomto rozhovore so Simou. Inšpiruj sa!

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.