[Hacker Zdravia] Týka sa to desiatok tisíc mladých. Problémy s trávením môžu skončiť veľmi zle
44:48

[Hacker Zdravia] Týka sa to desiatok tisíc mladých. Problémy s trávením môžu skončiť veľmi zle

23.04.2021

Hosťom rozhovoru je gastroenterológ Radovan Juríček. Hovorili sme o problémoch a komplikáciách, ktoré majú Slováci s tráviacim traktom. Nakoľko ide o pomerne chúlostivú tému, ľudia sa jej v rozhovoroch vyhýbajú a zväčša ju považujú za intímnu záležitosť. To, ako nám trávi, je však extrémne dôležité pre naše zdravie. Práve trávenie je často zodpovedné za množstvo problémov, ktoré ľuďom znepríjemňujú život. Medzi najčastejšie komplikácie patrí pálenie záhy, nafukovanie či príliš pomalé alebo príliš rýchle vylučovanie. V súčasnosti prechádza veľa ľudí na diéty aj bez toho, aby mali diagnostikovanú intoleranciu či alergiu. Je to ale pre telo dobré? Čo sa s tým dá robiť, čo na teba čaká pri vyšetrení a čo by si mal prestať jesť ti povie lekár Radovan Juríček v relácii Hacker Zdravia.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Budiš.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.