[Hacker Zdravia] Tréner hviezd Molnár: Obéznemu človeku nemám problém povedať že je tlstý ako olympijsky štadión
01:17:21

[Hacker Zdravia] Tréner hviezd Molnár: Obéznemu človeku nemám problém povedať že je tlstý ako olympijsky štadión

15.12.2020

Hosťom podcastu je známy tréner Maroš Molnár. Trénoval kopec profesionálnych športovcov a je hlavným trénerom v show Etrémne premeny. Na Slovensku vyhlásil boj proti obezite a momentálne rozbieha niekoľko projektov, ktoré pomôžu ľuďom zdravo žiť a zbaviť sa neželanej nadváhy. Čo Maroš považuje za dobré cvičenie a ako sa dajú nahradiť sacharidy? Aký je rozdiel medzi trénovaním profesionálneho športovca a bežného človeka?  Maroš prezradil aj niekoľko tipov na to ako začať s cvičením a čo si na človeku, ktorý chce makať, najviac cení. Podľa trénera Maroša Molnára je veľkým problémom, keď sa ľudia hrbia. Keď sa vystrieš, začnú sa diať pozitívne zmeny aj pri dýchani a budeš sa cítiť lepšie. Čo nové chystá a čo pokladá v živote za najdôležitejšie? To všetko a ešte viac sa dozvieš v podcast Hacker Zdravia s Markom Zelmanom.

Tento podcast ti prináša New Aroma Home

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.