Človek musí byt trochu šibnutý aby pracoval pre BUBO. Peniaze mám podľa spokojnosti klientov

13.08.2020

Neuveriteľné príbehy ti v podcaste zmUPované porozpráva Martin Lipinský, ktorý pracuje pre CK BUBO a rozbehol aj vlastný projekt Potulky svetom. Vraví, že ak chceš robiť pre BUBO, musíš byť tak trochu šibnutý. Za prvý rok bol 16 - krát vo Vietname a ďalšie destinácie dostával za odmenu.  Extrémnym dobrodružstvom bola cesta transibírskou magistrálou z Moskvy do Pekingu. Po príchode do Pekingu odletel späť do Moskvy, aby o 8 hodín sedel v tom istom vlaku s tou istou posádkou a zopakoval si tisíce kilometrov vo vlaku. Najdlhší úsek sa s prestávkami vezieš až 80 hodín.  Čo si Martin myslí o cestovaní a ktoré krajiny odporúča Slovákom navštíviť?  Martin prezradil, čo si myslí o videách svojho šéfa Luboša Fellnera, ktoré zarazili aj mnohé známe osobnosti. Dozvieš sa v tomto podcaste.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Mazagrande

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK