[Podcast s Romčom] Nerozumiem, ako mohla digitalizácia štátu stáť miliardu. Funkčná vie byť za 50 % ceny
49:56

[Podcast s Romčom] Nerozumiem, ako mohla digitalizácia štátu stáť miliardu. Funkčná vie byť za 50 % ceny

21.12.2020

Hosťom podcastu je Marek Polic, garant ekonomický programov v spoločnosti KROS. Odborne sa venuje tvorbe softvérov na digitalizáciu procesov vo firmách, ale aj v štátnej správe. Mnohí živnostníci poznajú iKROS, teda online platformu na tvorbu faktúr a jednoduché vedenie účtovníctva. Za úspechom firmy však stojí oveľa viac. Čo spôsobila korona a čo by si mal spraviť, aby bolo účtovníctvo v tvojom biznise nastavené efektívne? Ktoré procesy by si mal zautomatizovať a ako byť moderný a digitálny? Ako vyzerali daňové priznania v 90 rokoch a kam smeruje celá digitalizácia? Dočkáme sa niekedy funkčného elektronického systému a čo bude jeho vedľajším efektom? To všetko sa dozvieš v tomto informáciami datupanom podcaste s Romčom. Príjemné počúvanie.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Kros.sk

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.