[Podcast s Romčom] Slovenská vakcína funguje na odlišnom princípe. Bude oveľa bezpečnejšia
52:01

[Podcast s Romčom] Slovenská vakcína funguje na odlišnom princípe. Bude oveľa bezpečnejšia

30.11.2020

Hosťom podcastu s Romčom je Michal Fresser CEO slovenskej výskumnej spoločnosti Axon Neuroscience. Od marca pracujú na tvorbe novej slovenskej vakcíny proti ochoreniu Covid - 19. Ich prístup je založený na 20 ročnom výskume v oblasti očkovania proti Alzheimerovej chorobe. Ide o unikátny spôsob boja proti koronavírusu, ktorý je bezpečnejší ako súčasné vakcíny a má minimálne vedľašie účinky. Slovami Michala Fressera odstrelia koronavírus ako so sniper puškou a nepoškodia nič okolité.  Popri výskume objavili aj liečivo, ktoré spomaluje a zľahčuje priebeh nákazy v ľudskom tele. Ktorou vakcínou by sa dal Mchal Fresser zaočkovať a čo hovorí na rôzne hoaxy, ktoré sa o vakcinácii šíria? Koľko stojí klinické testovanie a kedy sa dočkáme slovenskej vakcíny sa dozvieš v podcast s Romčom. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.