Prerazila v mužskom segmente a dnes vedie najväčšiu sieť fitness centier na Slovensku

01.07.2020

O svojich podnikateľkých úspechoch a radách ti v tomto podcaste rozpráva Alexandra Beljajevová, majiteľka a CEO Golem Clubu, najväčšej siete fintess centier na Slovensku. Aké najväčšie prekážky museli prekonať, aby sa biznis začiatkom milénia rozbehol?  Aj napriek koronakríze a strate príjmu sa Golem opäť rozbieha a Alexandra plánuje ďalej investovať a rozvíjať sa. V čom sú rozdiely a čo preferujú ľudia naprieč Slovenskom?  Každú chvíľu k nám prichádzajú senzácie o rôznych typoch cvičenia z celého sveta. Aké sú súčasné trendy a čo podľa Saši nie je ideálne cvičenie? Na záver sa dozvieš aj čo robieva šéfka Golem Clubu o 11 v noci a či si si s úspešnou podnikateľkou náhodou už nepísal. Príjemné počúvanie.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK