V podstate sme všetci len premenené slnečné svetlo. Je to hoax?

31.07.2019

Vypočuj si rozhovor s teoretickým fyzikom a popularizátorom vedy Samuelom Kováčikom. Ten pod menom Vedátor prináša fanúšíkom zaujímavé témy z oblasti vedy, ale aj bežného žiovta, podané zrozumiteľným a hravým spôsobom aj pre nás, lajckú verenosť. Je o vedu záujem a čo také sa deje okolo teba? Aké hoaxy sa šíra internetom a kam smeruje pokrok? Samo to vštko stíha sledovať popri svojej výskumnej práci v Írsku. Projekt Vedátor sa rozbieha a Samo prezradil, odkiaľ berie finančnú podporu a aké to je cestovať s vedcami po Slovensku. Príjemné počúvanie.

 

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK