Za slovenský plat dovolenka lepšia ako all inclusive. Katka zmenila život mnohým Slovákom
39:08

Za slovenský plat dovolenka lepšia ako all inclusive. Katka zmenila život mnohým Slovákom

20.08.2020

Ďalší diel podcsatového seriálu zmUPované ťa zavedie to Indie, rodiska najstaršej liečebnej metódz – Ajurvédy. Katarínu Masri k ajurvéde priviedol zdravotný problém, ktorý sa jej podarilo vyriešiť až v ďalekej Indii. Rozhodla sa tak, že svoje dlhoročné skúsenosti z cestovného ruchu a svoje zážitky z Indie pretaví do ponuky ajurvédnych pobytov.  Ajurvédu netreba brať ako módny výstrelok a treba si vedieť vybrať ten správny pobyt.  Ako sama hovorí, ide o dovolenku s pridanou hodnoutou. All inclusive však nečakaj. V čom je iná ako tá, na ktorú sme mnohí zvyknutí? Koľko stojí takáto dovolenka?  Dozvieš sa, čo je ajurvéda a ako ti môže pomôcť naučiť sa relaxovať v dnešnom uponáhľanom svete. Katarína odporúča, aby si tento pobyt absolvoval sám. S dovolenkou kratšou ako dva týždne však nerátaj. Ako vyzerá takýto pobyt a aký program treba očakávať? Majú Slováci záujem o tento druh relaxu a prevencie? Ktoré zdravotné problémy ľudia na pobytoch najčastejšie riešia?  Dozvieš sa, kedy najbližšie si pravdepodobne budeš môcť dopriať takýto výlet. Všetko dôležité si vypočuješ v tomto podcaste.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.