[Poscast s Romčom] MMA Bojovník Ďatelinka: Futbalové bitky sú pre mňa relax, v bare konflikty nehľadám
44:04

[Poscast s Romčom] MMA Bojovník Ďatelinka: Futbalové bitky sú pre mňa relax, v bare konflikty nehľadám

21.12.2020

Hosťom podcastu je MMA bojovník a zápasník Milan Ďatelinka. Už 30. decembra si to rozdá v Oktagone s Davidom Hošekom. Jeho cieľ je jasný, vyhrať titul šampióna v Oktagone. Milan prezradil, aké má pocity pred zápasom a čo mu ide hlavou keď kráča k ringu. Súčasná situácia zapríčinila, že na zápasoch nie sú prítomní fanúšikovia. Je to veľká škoda, pretože povzbudzovanie dokáže bojovníka poriadne nakopnúť.  Milan Ďatelinka a aj ďalší fighteri si zápasy často nepamätajú. Milan dodáva, že prehra ťa posunie výraznejšie ako víťaztvo. Pozreli sme sa aj na tému futbalových bitiek, ktoré Milan rád absolvuje. Prečo sa chodí biť a v čom je to iné ako bitka v bare? Tie zo zásady nerieši.  Kto je jeho vzor a čo je najťažšie na prípravé na zápas a koľko voľného času majú MMA zápasníci sa dozvieš v tomto podcaste s Romčom. 

Tento podcast vznikol v spolupráci so Sony

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.