[Diskusný Klub] Arpád Soltész: Ani Fico a Mečiar dokopy nedokázali to, čo Matovič
43:23

[Diskusný Klub] Arpád Soltész: Ani Fico a Mečiar dokopy nedokázali to, čo Matovič

17.05.2021

Hosťom rozhovoru je novinár Arpád Soltész. Už dlhé roky sleduje politické dianie na Slovensku. Napísal knihu Sviňa a v tomto rozhovore ti povie, ako vidí aktivitu opozície na čele s Ficom. Čo hovorí na situáciu v ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou a prečo mal Fico radšej mlčať a nič nerobiť?  Podľa Arpáda Soltésza nemôže predák strany SMER vyčítať Kolíkovej ani Ň. Ako vidí dlhoročný novinár súčasnú koalíciu a jedného z jej hlavných členov Igora Matoviča? Ako vyzerá Matovič v reflexii na Fica a Mečiara? To všetko a oveľa viac ti prináša Startitup Diskusný Klub.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.