Toto je TOP LinkedIn trend na rok 2019

07.03.2019

Do najnovšieho Startitup podcastu prijala pozvanie Ivana Brutenič, ktorá pracuje ako LinkedIn strategička. Už počas vysokej škole si založila vlastnú firmu a dnes sa venuje nastavovaniu LinkedIn stratégie. Vypočuj si najnovší podcast, v ktorom sa okrem iného dozvieš aj to, či vieš správne používať LinkedIn a vypočuj si rady a základné pravidlá používania tejto sociálnej siete pre profesionálov.

Podcast Startitup podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK